ברוכים הבאים לקומפיוטרגרד

תערוכת Security Israel 2017

קומפיוטרגרד החברה הוותיקה והמובילה בישראל בפיתוח ושיווק פתרונות זיהוי מתקדמים, מזמינה אתכם לתערוכת Security Israel 2017.

זו התערוכה הגדולה והמשמעותית ביותר בישראל לתעשיית המיגון, האבטחה, הביטחון וכוחות מבצעיים - מגה ארוע הנערך במסגרת "שבוע הביטחון בישראל".

קומפיוטרגרד, נציגת HID Global בישראל, תשיק בתערוכה, לראשונה בישראל את פתרונות BluVision המאפשרים פריסה מרחוק, שליטה ניטור ובקרה של נכסים אנושיים, ציוד ומכונות. כמו-כן תציג בביתן קומפיוטרגרד את המערכת החדשה והמתקדמת של SPLAN לניהול מבקרים וכ מגוון רחב של מוצרי חברת HID.

התערוכה תתקיים בתאריכים 23 ו-25 למאי, 2017, במרכז הירידים, גני התערוכה, תל אביב.

במידה וברצונכם לקבל שובר הזמנה אישי ו/או לתאם פגישה עם נציג קומפיוטרגרד בתערוכה צרו קשר כאן או התקשרו ל-03-9230005 למחלקת המכירות.

לפרטים נוספים על התערוכה - לחצו כאן

למידע למבקרים - לחצו כאן

קומפיוטרגרד, נותנת חסות לתערוכת Security זו השנה העשירית, ובתוך כך מספקת את כרטיסי המבקרים וכרטיסי המציג האיכותיים להנהלת התערוכה.

Visitor Card      Exhibitor Card

גם השנה אנו מרחיבים שיתוף הפעולה עם הנהלת התערוכה ולאחר ההצלחה הכבירה בשנה הקודמת, נבחרנו גם השנה לנהל גם את עמדות קבלת המבקרים. מחלקת הפרוייקטים שלנו תעמיד לרשות החברה המארגנת, עמדות מלאות לרישום והנפקת תגי מבקר איכותיים לרבות צוות הפקה מקצועי ודיילות שיקבלו את אלפי המבקרים הצפויים להגיע לתערוכה.

Back to Top חזרה למעלה