חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קומפיוטרגרד
עולם של פתרונות זיהוי והזדהות מהימנים

פתרונות לארגון מתקדם

בכל יום מיליוני אנשים בעולם משתמשים באמצעים ושירותים לצורך קבלת גישה מאובטחת לאתרים פיזיים ודיגיטליים. כמו כן, עשרות מיליוני פריטים צריכים להיות מזוהים, מאושרים ומנוטרים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. קומפיוטרגרד מספקת מעל 40 שנים, את פתרונות הזיהוי וההזדהות המתקדמים בעולם ומביאה את חזית הטכנולוגיה ללקוחותיה בישראל.

קומפיוטרגרד - הפתרונות שלנו

מוצרים לסביבה מאובטחת

קומפיוטרגרד מספקת כל יום מגוון רחב של מוצרים ואמצעים המאפשרים ללקוחותיה לנהל סביבה ארגונית בטוחה ומאובטחת יותר ולוודא כי עובדים ומבקרים העוברים בשערי וברחבי הארגון מזוהים באופן ויזואלי ודיגיטלי במערכות הביטחון הפיזי והאבטחה הדיגיטלית של החברה.

קומפיוטרגרד השירותים שלנו

שירותים משלימים ללקוחותינו

קומפיוטרגרד מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים נוספים, לרבות שירותים משלימים לתחום ה-ID, כגון לשכת שירות להפקת כרטיסים, ממשק ויישומים העלאת תמונות עבור כרטיסים, צילום והנפקת כרטיסי עובד בשטח ובנוסף, פתרונות מקיפים בתחומים של רישום לכנסים ותערוכות, ניהול מועדוני לקוחות ועוד.

HID GLOBAL פתרונות הזיהוי המובילים בעולם

קומפיוטרגרד הינה השותפה העסקית הרשמית בישראל של חברת HID Global ובתוך כך משווקת ותומכת בכל מגוון המוצרים והפתרונות של HID לעולמות זיהוי והזדהות מאובטחים יותר.

HID GLOBAL פתרונות הזיהוי המובילים בעולם

האקדמיה לעולם הזיהוי

קומפיוטרגרד מאמינה שידע זה כח, ובעולם טכנולוגי ומתקדם ידע מקצועי הוא נכס שראוי לשתף בו את כלל הלקוחות כדי לסייע להם להבין טוב יותר את עולם פתרונות הזיהוי ולבסס את צרכיהם באופן יעיל ונכון, אנו שואפים לנהל עבורכם בסיס מידע עדכני ורלוונטי ומקווים שנוכל לתרום לכם מניסיוננו הרב ומהידע שלנו שהצטבר במשך מעל 40 שנות פעילות, להלן מקבץ מאמרים

כרטיס רב-קו בטלפון חכם

קומפיוטרגרד טכנולוגיות, הינה השותפה העסקית של חברת Paragon ID (לשעבר ASK) הצרפתית להפצה, מכירה ותמיכה במגוון המוצרים והפתרונות המתקדמים לתחום הכרטוס החכם לתחבורה הציבורית בישראל.

קראו עוד »

לקוחות מספרים עלינו

לקוחות ושותפים לדרך