חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפקת כרטיסים

חברת קומפיוטרגרד מפעילה לשכת שירות המתמחה בהפקה מקצועית של כרטיסי זיהוי על פי דרישת הלקוח. השירות כולל מערך שלם של הפקה מקצועית בהיקפים שונים, בכמויות גדולות וקטנות על פי דרישות הלקוח.

בלשכת השירות מוצבות מגוון מכונות מתקדמות לקידוד, הדפסה, פרסונליזציה וציפוי של כרטיסים. הטכנולוגיה המשמשת כוללת מכונות תעשייתיות להנפקה מהירה של פרוייקטים גדולים וגם מדפסות חצי תעשיתיות להדפסת כרטיסים בודדים לפי דרישה.

המונח "פרסונליזציה" מתייחס להוספת פרטים אישיים לכרטיסים, כגון: כיתוב, תמונה, גרפיקה מותאמת, אלמנטים בטחוניים להגנה בפני זיוף ועוד.

הפקת כרטיסים
הפקת כרטיסי זיהוי

לשכת השירות מתמחה בפרסונליזציה של כרטיסים, לרבות:

  • הדפסה של כרטיסים עם נתונים משתנים ופרטי זיהוי אישיים.
  • הבלטה של נתונים ופרטי זיהוי אישיים.
  • הדפסת כרטיסים עם תמונה אישית או מספר תמונות ואמצעי ביטחון.
  • הדפסת חתימה דיגיטלית, ברקודים וקידוד רכיבים מגנטיים ומגע בכרטיס.

תהליך ייצור הכרטיסים כולל גם הדפסת רקע, תמונות, וציפוי בחומרים המגבירים עמידות ומאריכים את חיי הכרטיס. אמצעי ביטחון נוספים משולבים למניעת זיופים ושינויים בנתונים.

הלשכה עובדת עם צוות מקצועי שכולל מעצבים גרפיים, מפעילים ואנשי תמיכה טכנית. גם עם צוותי המחשוב והתחזוקה המסייעים בתפעול המערכות בלשכה וגם בלקוחות.

בלשכת השירות של החברה מונפקים גם כרטיסים בעבור גופים ממשלתיים ובטחוניים תוך הקפדה על אבטחה פיזית ואבטחת מידע בהתאם להגדרות הפרויקט: הנפקת הכרטיסים עבור גופים אלה נעשית בחדרים מאובטחים ומבודדים, על ידי עובדים בעלי סיווג בטחוני מתאים, חומרי הגלם והתוצרת הגמורה נשמרים בכספות, מערכות המיחשוב מבודדות מרשת החברה ומהעולם החיצון וכוללות אמצעי אבטחה להגנה על המידע ומאגרי הנתונים. כללי האבטחה השונים נתונים לביקורות שוטפות של המלמ"ב ומאפשרים לחברה לשמר רמת סיווג גבוהה בכל זמן.

הפקת כרטיסים