חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אבטחת מידע ואיכות

בעולם הדינמי של היום, מידע הפך לנכס אסטרטגי עבור ארגונים רבים. לצד היתרונות הרבים, נוצרו גם אתגרים משמעותיים בנוגע לאבטחת המידע הארגוני שלנו ושל לקוחותינו.

חברת קומפיוטרגרד הוסמכה לתקן ISO 27001:2022 מטעם מכון התקנים הישראלי (מת"י). ההסמכה מוכיחה את מחויבותנו הגבוהה לשמירה ואבטחת המידע הארגוני תוך עמידה בדרישות החוק והתקנות הרלוונטיות.

ההסמכה מבוססת על שלושה עקרונות מנחים:

  • שלמות ואמינות המידע – הגנה על כך שהמידע במערכת יכיל את כל שהוגדר מלכתחילה וכי הנתונים עצמם לא עברו שינוי על ידי גורם שאינו מורשה.
  • חיסיון המידע – המידע יהיה נגיש לגורמים מורשים בלבד.
  • זמינות המידע (והמערכת) – מערכת המידע והמידע האגור בה יהיו זמינים בהתאם לרמת הזמינות שהוגדרה על ידי מנהל מערכות המידע של הארגון.

לקוחותינו יכולים להיות סמוכים כי אנו בקומפיוטרגרד מעמידים את הדאגה לאבטחת המידע בעדיפות גבוהה תוך התאמה לתקנות הגנת הפרטיות כך שהמידע שלכם ושל לקוחותיכם שמור ומוגן תחת הגנות מרביות.

תקן iso קומפיוטרגרד מערכות מידע בעברית
תקן iso 9001 מהדורה 2015 קומפיוטרגרד

ISO 9001:2015 – סטנדרט בינלאומי לאיכות

ISO 9001 הוא תקן בינלאומי המגדיר דרישות למערכת ניהול איכות (QMS) בארגונים. התקן פורסם לראשונה בשנת 1987, ועבר עדכונים מאז, כאשר הגרסה האחרונה פורסמה בשנת 2015.

חברת קומפיוטרגרד הוסמכה לתקן איזו 9001 כבר בשנת 1998, בחברה קיים צוות אחראי ליישום הנהלים ותהליכי העבודה בנדרשים על פי התקן. כל העובדים עוברים הדרכות שוטפות ואחת לשנה מתבצעת ביקורת פנימית ומבדק מטעם בודק מוסמך של מכון התקנים על מנת לוודא שהחברה ממשיכה לעמוד בדרישות התקן. אחת ל-3 שנים, החברה עוברת מקבלת אישור הסמכה מעודכן.

קומפיוטרגרד מיישמת תהליכי ניהול איכות בהקפדה על:

  • שביעות רצון הלקוחות: התקן שם דגש על הבנה ועמידה בציפיות הלקוחות, מה שיכול להוביל לשיפור בשביעות רצונם ובנאמנותם.
  • שיפור יעילות התהליכים: התקן מחייב ארגונים לזהות ולתעד את תהליכי העבודה שלהם, ולנתח אותם באופן קבוע. ניתוח זה יכול לסייע בזיהוי הזדמנויות לשיפור יעילות התהליכים וחיסכון בעלויות.