חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכת העלאת תמונות

יישום מקצועי ומתקדם לצילום עצמי באמצעות מצלמת המחשב או מהמכשיר הנייד

כרטיס זיהוי פרסונלי איכותי, יכלול לרוב גם תמונת פנים של בעל הכרטיס. הדפסת תמונת פנים עדכנית ובאיכות גבוהה היא אמצעי זיהוי הכרחי ומקובלת ביישומים שונים כגון זיהוי עובדים ומבקרים, זיהוי סטודנטים ותלמידים, תעודות ואישורים שונים.

לא כל ארגון מחזיק במאגר תמונות מעודכן של עובדיו ומעבר לכך זהו אתגר מתמשך עקב תנועה טבעית של גיוס עובדים חדשים מצד אחד ושינויים חיצוניים שאנשיו עוברים עם השנים. בארגונים גדולים ובינוניים, בעלי מספר סניפים או משרדים בפריסה גיאוגרפית רחבה, או ארגונים המאפשרים גמישות תעסוקתית ועבודה מהבית, איסוף מקוון של תמונות העובדים הינה משימה אף מורכבת יותר. 

קומפיוטרגרד מציעה כיום ללקוחותיה מגוון פתרונות מאובטחים לניהול וארגון של מאגרי תמונות דיגיטליים, לרבות מערכת אינטרנטית תומך טלפון חכם לצילום והעלאת תמונות למאגר ארגוני ייעודי.

שירותים - מערכת העלאת תמונות
מערכת העלאת תמונות מהמכשיר הנייד

אנו מיישמים עבור כל לקוח דף אינטרנטי ממותג וייעודי. הלקוח שולח לינק ארגוני ייחודי לכל עובד המאפשר לו להיכנס ליישום, להעלות תמונת פנים מתוך קובץ תמונה ממוחשב, או לצלם את עצמו באמצעות מצלמת המחשב או לבצע צילום סלפי מהמכשיר הנייד. היישום כולל גם כלי מקצועי לחיתוך התמונה והתאמתה בפרופורציה אחידה לתקן המקובל. הממשק למשתמש הינו ממשק מבוסס WEB ואינו דורש התקנה כלשהי, הממשק ידידותי וקל ולא נדרש ידע מוקדם כדי להפעילו. הממשק ניתמך ממחשב נייח (ניתן לצלם ממצלמת WEB/אינטרנט), מחשב נייד (ניתן לצלם מהמצלמה המובנית במחשב או מצלמה חיצונית) או אמצעי סלולרי.