ברוכים הבאים לקומפיוטרגרד

IDCube - פתרונות תוכנה לבקרת כניסה

קומפיוטרגרד, השותפה העסקית של חברת IDCube בישראל מציעה מגוון פתרונות תוכנה למערכות בקרת כניסה. הפלטפורמה הייחודית של IDCube מקיפה היבטים רבים של אבטחה פיזית וניהול זהויות ומתאימה לצרכים הספציפיים של מגזרים ארגוניים שונים.

מערכת Access360 Software Suite מבית IDCube היא מערכת מכוונת שירות המספקת פיתרון כולל לכל צרכי האבטחה והזיהוי הפיזיים. עם ארכיטקטורה פתוחה ויכולתה לתמוך באינטגרציה עם מספר רב של מערכות ומוצרי משנה כגון: מערכות טלויזיה במעגל סוגר (CCTV) מערכות גילוי אש ועוד. הפלטפורמה של IDCube ניתנת להתאמה אישית וניתנת להרחבה בהתאם לדרישות האבטחה המשתנות של הלקוחות.

idcube-partner
   

 

תכונות ואפשרויות של מערכת Access 360:

 access360

HRView

HRView הוא יישום של פלטפורמה פתוחה לבקרת גישה לארגונים וניהול נוכחות, שמשתלב עם מיטב פלטפורמות האבטחה של יצרנים עולמיים. הייחודיות של HRView נעוצה בהיותה תוכנת בקרת גישה סובבת ארגון ופתרון אוניברסלי לניהול נוכחות בזמן. המערכת פועלת נפלא במשרדים מפוזרים גיאוגרפית של ארגונים חוצה לאומיים המסנכרנים את התהליכים שלהם. HRView נגיש בקלות באמצעות ממשק מבוסס אינטרנט, זה הופך את השימושיות, הניטור והניהול קל לכל משתמשי התוכנה. רק מחשב עם דפדפן מחובר לחיבור אינטרנט נדרש, והעסקים יכולים להמשיך להתנהל כרגיל. באמצעות HRView ניתן לשמור על כל התקנות והתאימות לניהול הגישה באופן אוטומטי לסנכרון ללא מאמץ. זה מקטין את עומס העבודה ומשפר את היעילות על ידי אוטומציה של ניהול גישה.

HRView

Aperture

Aperture היא תוכנת ניהול וידאו מקיפה וארכיטקטורה פתוחה עם ניתוחים מתקדמים. זה נועד לספק את צרכי האבטחה של מגוון רחב של לקוחות, ממגורים למשתמשים עסקיים. זה מגיע עם זיהוי פנים (FR), זיהוי לוחיות רישוי (LPR / ANPR) ומודולי תוסף תוכן וידאו (VCA).

התוכנה כוללת מפות אינטראקטיביות המקושרות לאזעקות; מנהל אירועים ואקציות מתקדם; שרת סטרימינג לגישה לזרמים חיים מ 5000 דגמי מצלמה מ 90 יצרנים; כלי ניתוח; תמיכה בקיר וידאו; הקלטת קצה, כלב צפייה, שכפול ארכיון, פיקוח בריאות מערכת מתקדם, הקלטת קצה וכישלון. זה מאפשר אינטגרציה חלקה עם יישומי ניהול הגישה של IDCUBE Access360 עם כל API / SDK הכולל תכונות מלאות, כמו גם API פשוט HTTP.

aperture

VAM

IDCUBE מציעה מערכת ניהול רכב משולבת, מרכזית וידידותית למשתמש - 'VAM', בעלת יכולות מעקב וניטור נהגים יעילים של כלי רכב.

VAM מיועד לספק את הצורך במתקנים שבהם מוקצה מספר מסוים של מפרצי חניה כדי להחנות רק כלי רכב שזוהו מראש במקומות כמו פארקי IT, משרדי חברות, SEZ, PSU, ארגונים ממשלתיים, אוניברסיטאות וכו '. זה משולב עם ציוד אוטומציה לכניסה כגון מחסומי בום, טלוויזיה במעגל סגור, ניהול וידיאו, זיהוי לוחיות רישוי (LPR) / לוחית מספרים אוטומטית (ANPR), בקרי RFID, קוראי RFID לטווח ארוך, תגיות מיוחדות לטווח השמשה הקדמית, כרטיסים חכמים וביומטריה כדי לספק ללא טרחה. ניהול רכב. VAM מסייע בהרשמה, מיפוי ואימות של רכבים, בעלים, נהגים ועוזרים. זה עוזר במיטוב החלל והטמעת האבטחה.

VAM

Elevate - מערכת ניהול מעליות ריכוזית וניתנת להרחבה

IDCUBE מציעה מערכת ניהול מעלית אמינה, ידידותית למשתמש וגמישה -'ELEVATE '. זהו חלק בלתי נפרד מסוויטת Access360 של IDCUBE לפתרונות גישה פיסיים מקיפה וניהול זהויות. ELEVATE עובד באזורים שבהם יש צורך וצפוי גישה למעלית מונעת עדיפות כמו דירות, מלונות, בתי חולים ומתקנים אחרים עם שימוש מעורב ורב דיירים. זה משתלב בקלות עם אוטומציה ביתית, טלפון דלת וידאו ומערכת ניהול וידאו כדי לספק גישה מבוקרת לקומה או מעלית ספציפית על סמך סמכות המשתמש, משבצת זמן, הזמנה ומצב ההתקשרות. הוא מציע אינטגרציה ללא טרחה הן עם מעליות קונבנציונאליות והן עם מערכת בקרת יעד (DCS).

ELEVATE

Smart Choice - מערכת ניהול קפטרייה

Smart Smart היא מערכת ניהול קפיטריה ללא מזומנים. אידיאלי עבור קניונים, רכזות בילוי, בתי משפט לאוכל וארגונים המנהלים קפיטריה פנימית, זהו מערך חסר מזומנים לניהול קפיטריות. זה מועיל למנהלים, מנהלי משאבי אנוש, עובדים, ספקי מזון, מנהלי בתי משפט למזון, לקוחות וכל שאר בעלי העניין העוסקים בניהול ותפקוד של קפיטריות. ארגונים גדולים עם מספר גדול של עובדים אינם מוכשרים לטיפול במזנון באופן ידני. תמיד יש דרישה למערכת ניהול קפיטריה ריכוזית לקידום פעולות יעילות. בחירה חכמה הינה מערכת ניהול אינטרנט למספר ספקי מזון, תכני תפריט, תכונות חיוב וכו '. זוהי מערכת מבוססת קיוסק ומסייעת בניהול תמחור, מיסי שירות ומבנה חיוב. הוא תוכנן במיוחד לשילוב עם קיוסקי מסך מגע וכרטיסים חכמים; ויש לו עמדות טעינה והחזר מרכזיות.

smart-choice

Protean VBOX - מערכת ניהול גישת רכבים

ה- Protean VBOX של IDCUBE הוא בקר עצמאי מבוסס IP, שתוכנן במיוחד כדי לשלוט על הגישה לרכבים לחניונים של חברות ומגורים. זה מגיע עם שרת אינטרנט מובנה להתקנה קלה של הפעלה והפעלה. זה נועד לחסל בעיות שעומדות בפני אינטגרטורים של מערכות תוך כדי התקנת והפעלה של בקרי טיפוס מבוססי Wiegand וקוראים ארוכי טווח.

protean-box

ממשק API

ממשק API של שירות האינטרנט IDCUBE של Access360 מספק מסגרת לבניית שירותים המבוססים על HTTP אליו ניתן לגשת על ידי צד שלישי יישומים כדי לדחוף ולמשוך את המידע.

api

Security View

SecurityView הוא פלטפורמה פתוחה פיזית יישום פיקוד ובקרת אבטחה, נועד לספק שילוב ושליחות פונקציות קריטיות לשימוש במגוון ארגונים הנעים בין צבאיים תשתיות למתקנים מסחריים. SecurityView פותח על בסיס העקרונות והנורמות של שירות מוכוון אדריכלות (SOA). השימוש ב- SecurityView מגוון טכנולוגיות להציג מנגנון תגובת מידע ומדריך לאירוע. היישום יושב על גבי מיטב הגזע מערכות אבטחה לתאם חיישן כניסות, זרמי וידאו ובקרת גישה אירועים לפעולות רפורמטיביות.

security-view

IC-NQR

IC-NQR100 הוא מסוף קורא רב טכנולוגיה, זה תומך ב- NFC, ברקוד 1D כגון ISBN-10, ISBN-13, EAN-13, EAN-8, Code39, GS1, UPC-A, UPC-E, Code128, Code93 וכו '& ברקוד דו מימדי כגון PDF417, QR QR, מטריצת נתונים וכו '. הקורא משתלב בצורה חלקה עם ה- Protean של IDCUBE בקר ezGATE לבקרת גישה פיזית שונה יישומים כמו ניהול מבקרים וטיווט פיתרון לאצטדיונים, פארקי שעשועים או מגודרים אירועים. יציאות התקשורת הזמינות עבור ממשקים עם בקר הם USB & RS232 / TTL. העיצוב הארגונומי של הקורא מאפשר קל התקנה על קרוסלות, מחסומים וקיוסקים.

qr