חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בקרת כניסה מטלפון נייד HID Mobile Access

טכנולוגיית פתיחה ללא מגע, בעזרת הטלפון הנייד

פתרון HID Mobile Access, מאפשר שימוש בטלפון נייד בטכנולוגיות BLE (Bluetooth Low Energy) ו-NFC לצורך פתיחת הדלת ללא צורך בשימוש בכרטיס קרבה פיזי. האפשרות להשתמש בטלפון האישי לצורך בקרת כניסה מייתרת את הצורך ברכישת כרטיסי קרבה, מנשאים, יויו, הדפסת כרטיס ואת כל העלויות הכרוכות בהחלפת כרטיסים עקב בלאי או אובדן. אין יותר לשכוח כרטיס בבית או לאבד את הכרטיס. הטלפון הנייד משמש כמפתח מוצפן ומאובטח המאפשר טעינת כרטיס זיהוי אישי וירטואלי לשימוש לפתיחת דלתות ושערים מול קורא הכרטיסים ממרחק סנטימטרים בודדים (NFC) ועד מספר מטרים (BLE)  ומתאים למכשירי אנדרואיד ואייפון.

בקרת כניסה מטלפון נייד HID Mobile Access
בקרת כניסה מטלפון נייד

נוחות – פתיחה מהטלפון האישי ללא צורך בנשיאת כרטיס, קבלת משוב פעיל כולל התראות, רטט וקול משפר את חווית המשתמש כאשר פתיחת דלתות. 

הפחתת עלויות – אין צורך ברכישת כרטיסי קרבה, הדפסות כרטיס בבית דפוס ורכישת אביזרים נלווים

אבטחה – הוספת והסרת משתמשים דרך פורטל אינטרנטי, אין אפשרות לשכפול כרטיסים, שכחת כרטיסים וגניבת כרטיסים. פתרון  HID Mobile Access מופעל על ידי טכנולוגיית Seos® של HID מספק אבטחה ברמת ההצפנה הגבוהה ביותר.

ניתן ליישום מלא בארגון או יישום משולב – כרטיסים דיגיטליים לבעלי טלפון חכם וכרטיסים פיזיים לעובדים שהטלפון שלהם לא תומך ביישום.

פתיחה מרחוק באמצעות מצב הפטנט "Twist and Go" של HID Global ניתן לפתוח דלתות ושערים מרחוק באמצעות מחווה וסיבוב של הטלפון הנייד דרך תקשורת ה-Bluetooth Low Energy של הטלפון, השימוש במחווה זו מונע פתיחה מקרית או לא רצונית של דלתות מרחוק.

פתיחה במגע TAP אפליקציית ה-Mobile Access של HID מאפשרת עבודה במקביל גם במצב TAP – טפיחה/הצמדה של הטלפון החכם על גב הקורא, בדיוק כמו שמשלמים כיום בבתי עסק, ברגע הטפיחה הטלפון החכם מדמה הצמדה של כרטיס העובד לקורא בקרת הכניסה באמצעות תקשורת NFC וכך מתבצע הזיהוי ופתיחת הדלת.

HID Mobile Access
HID Mobile Access

HID Origo®, הינה פלטפורמת ענן מאובטחת ומוצפנת של HID Global המאפשרת ניהול מרחוק של כל המשתמשים בבקרת הכניסה באמצעות הטלפון הנייד. ניתן להוסיף להסיר ולנהל משתמשים ישירות מהענן. בעת יצירת משתמש חדש, ניתן לשלוח לינק מוצפן לאימייל המשתמש, להורדת הכרטיס הוירטואלי (Mobile ID) ישירות לטלפון. במידה ותוכנת HID Mobile Access לא מותקנת במכשיר הנמען, הלינק יפנה אוטומטית את המשתמש להורדת האפליקציה.

אפליקציית HID Mobile Access המותקנת במכשיר הנייד משמשת ליצירת כרטיס זיהוי אישי וירטואלי. האפליקציה יכולה להיות פעילה כלומר לבצע פעולת פתיחת דלת אקטיבית באמצעות לחצן המופיע על המסך ו/או לפעול ברקע – בהצמדת הטלפון לקורא הדלת או בעת ביצוע מחוות Twist & Go, גם כאשר הטלפון נעול והמסך כבוי.  ניתן לעצב את הכרטיס הוירטואלי כך שיתאים לדרישות החברה – לוגו, רקע ופרטים.

אפליקציית HID Mobile Access