ברוכים הבאים לקומפיוטרגרד

חברי ההנהלה

מר אהוד שיינין – מנכ"ל

בוגר לימודי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן, הבעלים והמנהל של חברת קומפיוטרגרד בפועל. בעל ניסיון עסקי מסחרי עשיר למעלה מ-25 שנה בתחומים שונים בארץ ובעולם.

 

מר ניר להב – סמנכ"ל שיווק ומכירות

בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות, בעל ניסיון של מעל 25 שנים בתחום השיווק והמכירות, מנהל את תחום השיווק והמכירות בקבוצת קומפיוטרגרד, אחראי על הקשרים העסקיים בחברה מול שותפים וספקים בחו"ל.

 

מר רונן קרביץ – סמנכ"ל קשרי לקוחות ופיתוח עסקי

בוגר לימודי תואר ראשון במדעי החברה והרוח, בעל ניסיון עשיר בתחומי הליבה של החברה, מנהל את הפיתוח העסקי מול לקוחות אסטרטגיים, אחראי על פעילות הכנסים והפרוייקטים של החברה.

 

מר ניר שטרן – מנהל מחלקת הפיתוח, הטכנולוגיות והתמיכה הטכנית.

בעל הסמכה בניהול רשתות של מיקרוסופט, בעל ניסיון של מעל 14 שנה בניהול רשתות שרתים ותמיכה במוצרי מיקרוסופט, בעל ניסיון של מעל 10 שנים בניהול מערך תמיכה מרובה משתמשים ומתן פתרונות ייחודיים מותאמים לצרכי הלקוח, מנהל את מחלקת התמיכה הטכנית, אחראי על פיתוח וייצור פתרונות חומרה ותוכנה המותאמים לצורכי הלקוח.

 

גב' ציבי בטיסט – מנהלת כספים ורכש

בוגרת לימודי חשבונאות וחשבות שכר גבוהים, מנהלת את מחלקת הנהלת החשבונות, מנהלת רכש ובקרה תקציבית ואחראית על הקשרים הפיננסיים מול בנקים וספקים.

 

מר ציקי צולשן – מנהל מחלקת תפעול, ייצור וגרפיקה.

בוגר לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גראפי, מומחה בתחום טכנולוגיות הדפוס ובעל 20 שנות ניסיון בתחום. אחרי על תפעול הייצור, מחלקת ההפקה ותחום הלוגיסטיקה בחברה.

 
Back to Top חזרה למעלה