חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניטור תקינות ציוד

מערכת BluVision שאנו מציעים מציעה פתרון לניטור מצב פעולה, תקינות וסטטוס של מכשירים, המערכת מאפשרת למנהלי אחזקה במפעל או בארגון לייעל את מדיניות התחזוקה שלהם ולעבור ממדיניות אחזקת שבר למדיניות של אחזקה חזוייה.

ניטור תקינות ציוד BluVision
ניטור מנועים

חלק מן המשואות שלנו מצויידות בחיישנים מתקדמים אשר יכולים לשדר, בנוסף לנתוני מיקום, גם נתוני מצב כגון, טמפרטורה ורעידות (אקסלרציה ב-3 צירים). החיישנים הללו מספקים ערכים למדידת מגמות שינוי של התנהגות ציוד, היכולות להתריע על כשל עתידי אפשרי, לדוגמא עלייה של טמפרטורה לתחום מסוכן

ירידה בתפוקה או השבתה של פס שינוע הם אחד האיומים הגדולים ביותר על יחידות הייצור. מערכת BluVision מסוגלת לפקח על תקינות של מנועים וציוד ממונע כגון מסועים ויחידות הרמה על ידי ניטור נתוני רעידות וטמפרטורה והבנת המגמה ביחס לכל ציוד מנוטר. ניתן להפעיל מערכת לומדת AI לכל מנוע או ציוד סובב וללמוד את ההתנהגות הייחודית לאותו מנוע, כך לאחר תקופת הלמידה מערכת יכולה להתריע על אנומליה בהתנהגות המנוע שיכולה להציע על כשל בהתהוות.

ניטור תקינות ציוד - מאפיות ברמן
bluzone

פתרונות BluVision בתחום ה-Condition Monitoring, הם מוצר וציוד אגנוסטי וניתן להדביק בקלות כל משואה על כל סוג של משטח וציוד. סביבת הניהול בענן ה-BluZone, תוכל לספק התראות ולהודיע לצוות המתאים כאשר המערכת מאתרת כישלון צפוי. יתר על כך, ניתן לבצע ניתוחים בפילוחים שונים כדי ללמוד על קווי המגמה ולחזות כשלים מראש.