חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

SecuGUARD – Proof of Presence

בארגונים רבים נדרשת שמירה היקפית על מתקנים וציוד של הארגון, לעיתים זוהי אף דרישה מנדטורית של חברת הביטוח.

הבעיה – כיצד הארגון יידע שהשומרים אכן מבצעים את חובתם ומגיעים לכל נקודות הבדיקה הנדרשות?

הפתרון – SecuGUARD Proof of Presence הוא רובד פתרון נוסף מבית פתרונות SecuTAG המשתמש ביכולת הטכנולוגית שלנו לספק הוכחה אמינה כי אדם כלשהוא נמצא במיקום נתון בזמנים ספציפיים. פתרון זה משמש כפתרון סיורית מאפשר הוכחה של זמני שירות, סיורי אבטחה, תקופות ביקור ואירועים אחרים המבוססים על זמן או מיקום.

מערכת הוכחת נוכחות
מערכת הוכחת נוכחות - – Proof of Presence

איך זה עובד? – בכל נקודת בדיקה יודבק תג NFC ביטחוני המזוהה באופן חד-ערכי מול המערכת. השומר המסייר בשטח יצמיד את המכשיר הנייד שלו למדבקה ומיד יקבל חיווי על אישור הקריאה שתזוהה ותירשם במערכת. כל טפיחה על התג מייצרת מיידית חתימת זמן ומקום בטלפון הנייד והנתונים מועברים בזמן אמת לחדר הבקרה.

שלא כמו במערכת סיורית מבוססת QR אותו ניתן לצלם, להעתיק ולדווח בצורה זו דיווחים מזוייפים, במערכת SecuGUARD, רק מגע פיזי שמתבצע בנקודת הבדיקה הנדרשת, בין טלפון נייד לתג, נרשמת ומדווחת כפעולה תקינה, כל ניסיון אחר "לעבוד על המערכת" נרשם כהתראה חריגה ומדווח לקב"ט הארגון. מערכת SecuGUARD  הינה מערכת מבוססת ענן, בשיתוף פעולה עם חברת MyTAG מאנגליה. אין צורך בהתקנות מיוחדות או בתשתית ייעודית. הכל מתבסס על שימוש באמצעות האינטרנט.

מערכת הוכחת נוכחות
מערכת הוכחת נוכחות

ערך מוסף נוסף – צילום, תיעוד ודיווח. מערכת SecuGUARD כוללת פונקציונליות נוספת לתיעוד ודיווח על בעיות ותקלות מהשטח, כאשר שומר מגיע לנקודת בדיקת וטופת על התג, נפתח לו מסך דיווח בטלפון הנייד באמצעותו הוא יכול לדווח בזמן אמת מהשטח על כשלים, תקלות ובעיות שהוא מזהה. לדוגמא: מנעול שבור, פרצה בגדר, דלת שבורה וכדומה. כל דיווח כזה מועלה מיידית למערכת, מתועד ויכול להיות מופנה לטיפול ייעודי בהתאם לצורך ולדחיפות המקרה.