חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניטור מיקום בזמן אמת

מערכת BluVision מספקת לארגונים יכולת איכון מיקום מדויקת ושוטפת של הנכסים המנוטרים (אנושיים ו/או פיזיים) ובכך מגדילה את היעילות התפעולית ומשפרת את תהליכי העבודה. פתרון ה-RTLS מבוסס הענן של BluVision מספק דיוק ברמה גבוהה מאד, דורש חומרה מינימלית ומגיע בעלות כוללת (TCO) הנמוכה ביותר שקיימת בשוק כיום – מה שהופך אותו לפתרון טוב יותר, מהיר יותר וזול יותר מכל פתרון אחר.

פתרון ה-RTLS של BluVision
bluzone cloud

דיוק: פתרון ה-RTLS של BluVision מבוסס על שימוש בטכנולוגיית BLE בשילוב עם מנגנון-קובע-מיקום ייחודי ובלעדי שפותח במעבדות BluVision. באמצעות הקושחה החכמה של המשואות ושל רכיבי המעבר יחד עם הפעלת ואלגוריתמים מתקדמים בענן, מערכת BluVision יכולה לספק פתרון RTLS לניטור נכסים של הארגון ברמת דיוק של כשני מטרים.

גדרות וירטואליות (Geo Fences): בפתרון ה-RTLS של BluVision משולבים רכיבים  המבטיחים דיוק וטווח חסרי תקדים. אחת מתכונות המפתח של הפתרון היא היכולת ליצור בקלות יחסית גדרות וירטואליות (Geographic Fences באמצעות יישום תכונה ניתן ל"גדר" איזורים רגישים בארגון כגון: משרדי הנהלה, חדרים מסווגים, מעבדות, אזורים מסוכנים וכו' ולקבל התרעות מיידיות בזמן אמת על חדירה של נכס (אנושי בד"כ)  אל האיזור המסווג. המערכת יכולה להציג ולתעד את נתיבי התנועה של הנכס וזמן השהייה בכל אזור, הן בזמן אמת והן את ההיסטוריה, מה שמאפשר, בין השאר, אנליזת חיזוי.

ניטור מיקום בזמן אמת
bluzone

יכולת הרחבה: בנוסף, פתרון ה-RTLS של BluVision הוא פתרון מנוהל מרחוק, ארגונים יכולים לנהל מרחוק את המשואות ורכיבי המעבר דרך מערכת הניהול בענן, דבר המקנה אפשרות הרחבה מיידית של מבנה המערכת בהתאם לדרישות משתנות של ארגונים גדולים גלובליים שרוצים לעקוב אחר המשאבים שלהם.

פתרון RTLS מהיר וקל ליישום: בעוד שפתרונות RTLS אחרים דורשים עלויות התקנה מסיביות במושגים של שרתים, כבלים, אנטנות וכו'. פתרון ה-RTLS, מבוסס-הענן של BluVision, אינו דורש זאת. למעשה, ההתקנה כרוכה רק בחיבור  רכיבי המעבר (BluFi) לשקע החשמל והצמדת רכיבי הניטור – המשואות (Beacon) לנכסים שהארגון מעוניין לנטר. פתרון "התקן וסע" של BluVision מאפשר לארגונים ליישם פתרון RTLS מלא בארגון בשבריר מהזמן שהיה לוקח להטמיע מערכות אחרות.

ציוד BLUFI
שרטוט ניטור

פתרון RTLS אטרקטיבי: השימוש במשואות BLE, כאמצעי ניטור, ורכיבי מעבר BluFi כאמצעי העברת נתונים, מאפשר ל-BluVision לספק רכיבי חומרה בעלי יכולות עיבוד מדהימות במחירים מאד אטרקטיביים.  הפשטות בשימוש בחומרה זו וקלות היישום שלה, יכולה לחסוך לארגונים עלויות גבוהות הן ברכש החומרה והן את העלויות הכרוכות בפריסת תשתית יקרה של אנטנות, שרתים, כבלים, וכו'. בנוסף, כפתרון מבוסס-ענן, נחסכות עלויות גבוהות נוספות הכרוכות בהטמעת פתרון On Premise, אין צורך להשקיע בתשתיות מחשוב, שרתים הגדרות וכד', כל המערכת כבר בענן. כל זאת ועוד הופכים את פתרון ה-RTLS של BluVision לפתרון האטרקטיבי ביותר שקיים היום בשוק.