חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פתרונות תוכנה לבקרת כניסה IDCUBE

קומפיוטרגרד, השותפה העסקית של חברת IDCube בישראל מציעה מגוון פתרונות תוכנה למערכות בקרת כניסה. הפלטפורמה הייחודית של IDCube מקיפה היבטים רבים של אבטחה פיזית וניהול זהויות ומתאימה לצרכים הספציפיים של מגזרים ארגוניים שונים.

מערכת Access360 Software Suite מבית IDCube היא מערכת מכוונת שירות המספקת פיתרון כולל לכל צרכי האבטחה והזיהוי הפיזיים. עם ארכיטקטורה פתוחה ויכולתה לתמוך באינטגרציה עם מספר רב של מערכות ומוצרי משנה כגון: מערכות טלויזיה במעגל סוגר (CCTV) מערכות גילוי אש ועוד. הפלטפורמה של IDCube ניתנת להתאמה אישית וניתנת להרחבה בהתאם לדרישות האבטחה המשתנות של הלקוחות.

פתרונות תוכנה לבקרת כניסה IDCUBE

מודולים ואפשרויות של מערכת Access 360, לדוגמא:

HRView
HRView  – מערכת בקרת הכניסה וניהול הנוכחות

HRView הינה מערכת בקרת כניסה וניהול הנוכחות של IDCube המבוססת על פלטפורמה פתוחה המותקנת באופן מקומי בשרתים הארגון ויכולה להשתלב בקלות עם מערכות ארגוניות שונות. המערכת תומכת במגוון רחב של קוראים ובקרים של יצרנים שונים ומאפשרת שימוש במגוון טכנולוגיות לכניסה והתנהלות מאובטחת בחברות וארגונים רבים

iNest – מערכת בקרת כניסה בענן

iNest  הינה מערכת בקרת הכניסה של IDCube בגרסה המבוססת על פלטפורמה בענן. היא אמינה ביותר מבחינת זמינות הנתונים ומפשטת את התחזוקה של תשתית IT. באופן זה לא נדרש שימוש בשרת פיזי באתר הלקוח, מכאן שהמערכת מפחיתה משמעותית את מספר אנשי ה-IT הדרושים לתחזוקה ולעדכון השרתים.

iNest
VAM
VAM – מערכת מעקב וניטור של כלי רכב ונהגים

IDCUBE מציעה מערכת ניהול רכב משולבת, מרכזית וידידותית למשתמש – 'VAM', בעלת יכולות מעקב וניטור יעיל של כלי רכב ונהגים. המערכת יכולה לספק פתרון משולב לניהול יעיל של כניסה לחניונים והקצאת חניות לעובדים ואורחים, שילוב עם מערכות לזיהוי לוחיות רישוי (LPR), אינטגרציה עם מערכות בקרה נוספות, קוראים ובקרים שונים ועוד.

Elevate – מערכת ניהול מעליות

IDCUBE מציעה מערכת ניהול מעליות אמינה וידידותית – 'ELEVATE'. עבור מקומות שבהם יש צורך לבקרת גישה ושימוש מבוקר ומתועדף במעליות כמו דירות, מלונות, בתי חולים ומתקנים אחרים עם שימוש מעורב ורב דיירים.

Smart Choice
Smart Choice – מערכת ניהול קפיטריה

Smart Smart היא מערכת ניהול קפיטריה. אידיאלי עבור ארגונים וחברות שמאפשרים לעובדיהם ומוזמנים שונים שימוש בחדרי אוכל וקפיטריות.

welCOM – אחסון נתונים של קבלנים וספקים

welCOM הוא מודול תוספת לחבילת התוכנה Access360 לדיגיטציה של נהלים ותאימות של קבלנים וספקים שפוקדים את מתקני הארגון. המערכת מסייעת עוד יותר בהערכת קבלנים וספקים לפי מדדי הבטיחות של הארגון.

welCOM
ממשק API
ממשק API

ממשק API של שירות האינטרנט IDCUBE של Access360 מספק מסגרת לבניית שירותים המבוססים על HTTP אליו ניתן לגשת על ידי צד שלישי יישומים כדי לדחוף ולמשוך את המידע.